KONST / Litografier / Färglitografi 13015341
nr 1301 5341
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 257/260, komposition. Motivet: 36x42 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:09:28
350 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér